Slovenská výroba svietidiel

LIDES, s.r.o.

Sme slovenským výrobcom kvalitných, poctivo vyrábaných dizajnových svietidiel. Pri výrobe používame materiály ako sú ručne opracované sklo, nerezová oceľ, krištále od spoločnosti Swarovski a LED technológia. Kladieme dôraz na detail, kvalitu používaných materiálov a funkčnosť. Svietidlá je možné riadiť s použitím moderných technológií dostupných na trhu. Na svietidlá poskytujeme pozáručný servis a renováciu.

Ponuka:

Ponúkame široký sortiment osvetlenia - hviezdne nebo z optických vlákien a jedinečne brúsených krištáľov Swarovski, svietidlá vhodné do interiéru, exteriéru, Wellness, sáun a v neposlednom rade unikátne sklené lustre. Ponúkame maximálnu podporu pri návrhu osvetlenia interiérovým dizajnérom, architektom, elektrotechnickým pracovníkom a iným svetelným štúdiám.

Služby:

Výroba lustrov a svietidiel, vlastná kolekcia svietidiel, výroba hviezdneho neba na mieru,

Referencie:

Nivy stanica v Bratislave - desiatky metrov tiahnuce sa sklenené inštalácie, Twin City Bratislava - sklenená inštalácia nad recepčným putom, Reštaurácia Lavante Sky Dubnica nad Váhom - hviezdne nebo a sklenené lustre, Grandhotel Tatra Veľké Karlovice - Kruhové svietidlá, Hotel Slovakia Trenčianske Teplice - krištáľové hviezdne nebo v SPA priestoroch

Ešte nikto nehlasoval. Budte prvý!

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Kontaktné údaje

Mobil: 0907140513
Kontaktná osoba: Michal Nagy
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: Hlavná 1907
PSČ: 951 32
Mesto: Horná Kráľová

Firemné údaje

Obchodné meno:
LIDES, s.r.o.
IČO: 46692681
DIČ: 2023545040
IČ DPH: SK2023545040