Poskytujeme kalibráciu meracích prístrojov.

ZTS Elektronika SKS

Poskytujeme komplexnú službu realizovanú prostredníctvom našich zamestnancov, ktorá zahŕňa individuálny prístup, kalibráciu meracích prístrojov, poradenstvo, riešenie problému, dodanie meracej techniky, ESD materiálov, internetový predaj a servis určených meradiel.

Ponuka:

Elektronika.sk ponúka sortiment meracích prístrojov pre automobilový priemysel, energetiku, telekomunikácie a školstvo. Sme distribútorom spoločností: Fluke, Gossen Metrawatt, Envitec, Metrel, Meatest, Beha-Amprobe, UNI-T, a-berle, Wolfgang Warmbier.

Služby:

V oblasti odborných školení realizujeme školenia v oblasti elektrostatickej ochrany, termodiagnostiky, revízií vyhradených technických zariadení elektrických, meraní kvality elektrickej energie, obsluhy a využitia meracích prístrojov, metód meraní, využitia a používania softvéru k vybraným typom meracích prístrojov, metrológie, legislatívy a ochrany pred požiarmi. Ponúkame i možnosť osobných konzultácií k jednotlivým oblastiam. Školenia prebiehajú v školiacej miestnosti v sídle našej spoločnosti, a v prípade dohody i na mieste u zákazníka.

Váš hlas: Žiadné (Počet hlasov: 2)

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Kontaktné údaje

Tel.: 042 4430 029
FAX:042 4431 860
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: Trenčianska 19
PSČ: 01851
Mesto: Nová Dubnica

Firemné údaje

Obchodné meno:
ZTS Elektronika SKS s.r.o.
IČO: 31598536