Spoločnosť KLI-MAX ponúka montáž, predaj,údržbu klimatizacii

Vladimír Cmarko KLI-MAX

Spoločnosť KLI-MAX ponúka kompletný sortiment služieb vrátane návrhu, inštalácie, údržby a opráv klimatizačných systémov. Náš tím profesionálov je dobre oboznámený s najnovšími trendmi a technológiami v oblasti klimatizácie, čo nám umožňuje ponúkať moderné a energeticky úsporné riešenia. KLI-MAX sa venuje aj personalizovanému prístupu ku klientom, pretože si uvedomuje, že každý objekt má svoje špecifické požiadavky. Naši odborníci pracujú s klientmi, aby porozumeli ich potrebám a poskytli im optimálne riešenia, ktoré zaručia pohodlné a zdravé životné prostredie.

Ponuka:

Objavte širokú ponuku klimatizácií od renomovaných výrobcov ako Mitsubishi, AUX, Vivax, Hyundai a ďalších. Naša ponuka zahŕňa nástenné, stropné, kanálové a kazetové klimatizácie, aby sme vyhoveli vašim individuálnym potrebám. Zaručujeme vám profesionálnu montáž a kvalitnú údržbu. Užite si pohodlie a ideálnu teplotu vo vašich priestoroch s našimi spoľahlivými klimatizačnými riešeniami.

Služby:

Náš tým sa špecializuje na poskytovanie širokého spektra klimatizačných služieb. Zabezpečíme vám kompletnú montáž, predaj a údržbu klimatizácie. Sme odborníci na nástenné, stropné, kanálové a kazetové systémy od výrobcov ako Mitsubishi, AUX, Vivax, Hyundai a ďalších. Bez na akékoľvek vaše potreby a typ priestoru, sme tu, aby sme vám poskytli individuálne riešenie a optimálne pohodlie. Dôverujte nám pre spoľahlivé a kvalitné služby v oblasti klimatizácie.

Ešte nikto nehlasoval. Budte prvý!

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Kontaktné údaje

Mobil: 0949155700
Kontaktná osoba: Vladimír Cmarko
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: Osloboditeľov 49/8
PSČ: 97245
Mesto: Bystričany

Firemné údaje

Obchodné meno:
Vladimír Cmarko KLI-MAX
IČO: 51210762
DIČ: 112374553