Značkové oblečenie, topánky, kabelky a doplnky - 10k.sk

TDM group, s. r. o.

Okrem pestrého výberu oblečenia pre ženy a mužov tvoria sortiment aj značkové topánky, módne doplnky, kabelky, tašky, hodinky a šperky. Jednotlivé kategórie sú zamerané na modely renomovaných značiek, ktoré netreba predstavovať a zároveň tie, ktoré svoj svetový potenciál len rozvíjajú. Priestor preto dávajú aj menej známym talianskym dizajnérom, ktorých návrhy však oplývajú prvotriednou a lokálne oceňovanou kvalitou.

Ponuka:

Inšpirovaní súčasnými trendami zo svetových mól, no pohoršení fast fashion priemyslom, sme sa rozhodli robiť veci inak. Svojim zákazníkom dávame možnosť zaobliecť sa do nadčasových kúskov značiek svetového mena. Prispieť nimi tak môžete nielen do svojho štýlového šatníka, ale aj k zmene. Tú podporujeme spoluprácou so značkami, ktoré si potrpia na originálnom dizajne, starostlivo vyberaných materiáloch, precíznej ručnej práci či produkcii vo férových podmienkach.

Služby:

Našou víziou je neustále inovovanie služieb s cieľom uľahčiť zákazníkom proces nakupovania a vyhovieť aj tým najnáročnejším módnym požiadavkám. Veríme, že nakupovanie značkového oblečenia a doplnkov v 10k Premium luxury fashion bude rovnako príjemné, ako ich nosenie.

Ešte nikto nehlasoval. Budte prvý!

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Kontaktné údaje

Mobil: +421 919 211 240
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: Račianska 88 B
PSČ: 831 02
Mesto: Bratislava

Firemné údaje

Obchodné meno:
TDM group, s. r. o.
IČO: 51997347
DIČ: 2120855770
IČ DPH: SK2120855770