Predaj ekologickej drogérie a bytových doplnkov

Bytové doplnky - DEDRA ZV

Predaj ekologickej drogérie, výrobkov z bioplastov (PLA), dekorácií, darčekov, bytových doplnkov.Množstvo akcií a zliav, aj možnosť privyrobiť si - všetko na jednom mieste.

Ponuka:

Predaj ekologickej drogérie od spoločnosti Vaše Dedra. Výrobky neobsahujú chlór, perboráty, fosfáty a ani formaldehyd ako bežne dostupná drogérie. Aviváže cítite na oblečení aj po niekoľkých týždňoch. Všetky produkty sú koncentráty, čiže šetríte aj svoju peňaženku, sú balené v odľahčených PET fľašiach. Neničia baktérie v čističkách odpadových vôd. A hlavne nie sú testované na zvieratách. Doplnky do bytu, do kuchyne, kabelky aj oblečenie sú veľmi kvalitné a za výhodné ceny.

Referencie:

pani M.D.: velmi prijemny pristup zo strany obchodu, odpovedali na vsetky moje otazky bez problemov a velmi rýchlo Miloš: - dobrá komunikácia - slušná rýchlosť vybavenia objednávky - žiadne zavádzanie, tovar zodpovedal tomu, čo som si objednal pán B.A: Moja objednavka bola doručená a v poriadku.Dakujem pekne aj za pribalené darčeky. Keď budem potrebovať rád u Vás znova nakúpim a odporučím Vás aj mojim známym.

Váš hlas: Žiadné (Počet hlasov: 6)

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Kontaktné údaje

Mobil: 0949585703
Kontaktná osoba: Andrea Boďová
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: generála Svobodu 1995/48
PSČ: 96001
Mesto: Zvolen

Firemné údaje

Obchodné meno:
Andrea Boďová
IČO: 44081791
DIČ: 1077665402