Plánujte produktívne s novým motivačným diárom >>

Deminas - účinné prírodné produkty pre zdravie celého tela

Naturzon s.r.o.

Deminas prináša množstvo kvalitných, inovatívnych a účinných prírodných produktov na starostlivosť o pohybový aparát a pokožku s certifikovanými organickými prísadami. Výrobky s najvyššou výkonnosťou a kvalitou sú vhodné pri liečbe ekzému, psoriáze, kožných problémoch, na pohybový aparát, kĺby, chrbát, kŕčové žily, ale aj pre celkovú krásu a zdravie. Spoznajte výkonnú silu prírody ktorú ponúkame práve na našom eshope. Medzi našimi produktami máme veľké množstvo 100% prírodných produktov, ktoré su certifikované odborníkmi. Ponúkame zákaznícky servis kde sa snažíme čo najlepšie poradiť našim zákazníkom k tomu aby sme im čo najrýchlejšie prinavrátili zdravie.

Ponuka:

Ponukáme množstvo produktov na liečbu kožných chorôb. Jedná sa o prírodnú dermatokozmetiku, ktorá pomáha pri liečbe psoriázy, seborey, akné a iných kožných ochoreniach a zároveň aj kozmetiku na pohybový aparát masážne krémy, vitamíny na rôzne problémy ako karpálny tunel, tenisový lakeť, reuma, artróza, kŕčové žily a iné choroby.

Referencie:

Akupres- krém na bolesť kĺbov, chrbta a svalov Jediný krém čo mi zaberá pri bolestiach kĺlbov aj chrbtice. Odskúšal som veľa druhov zakúpených aj v lekárni, ale ani s jedným som nebol tak spokojný ako s týmto. Na ten krém nedám dopustiť nie len ja, ale aj moja rodina. Ďakujeme

Ešte nikto nehlasoval. Budte prvý!

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Microformat

Kontaktné údaje

Mobil: +42194966012
Kontaktná osoba: Rastislav Malec
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: Tolstého 3237/13
PSČ: 05801
Mesto: Poprad/Poprad

Firemné údaje

Obchodné meno:
Naturzon s.r.o.
IČO: 52131050
DIČ: 2120901948