Zdvíhacie zariadenia pre imobilných

ANMO spol. s .r. o.

Predaj, montáž a servis zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby, osoby so zdravotným znevýhodnením a seniorov. Poradenstvo pri navrhovaní bezbariérových riešení a odstraňovaní architektonických prekážok. Poradenstvo pri financovaní zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby. V našej ponuke nájdete riešenie na všetky typy bariér v interiéroch aj exteriéroch. V našej ponuke nájdete zdvíhacie zariadenia ako sú schodolez, stoličkový výťah, schodisková plošina, zvislá plošina a stropný zdvihák. Všetky naše produkty sú od renomovaných európskych výrobcov. Zároveň sme aj distribútormi zastúpených značiek na slovenskom trhu. Ku všetkým zariadeniam poskytujeme montáž, servis a popredajné služby. Obhliadku, návrh riešenia, projekt a následnú cenovú ponuku poskytujeme všetkým záujemcom zdarma v celej SR.

Ponuka:

Ponukáme schodolezy, stoličkové výťahy, schodiskové plošiny, stropné zdviháky a zvislé plošiny pre imobilných a seniorov.

Služby:

Súčasťou našej ponuky je bezplatné poradenstvo pri navrhovaní bezbariérových riešení, poradenstvo pri financovaní, montáž a servis zdvíhacích zariadení,

Referencie:

Debarierizáciou sa zaoberáme už viac ako 15 rokov, počas ktorých naši pracovníci navrhli a nainštalovali tisíce zdvíhacích zariadení u súkromných osôb a vo verejných budovách.

Ešte nikto nehlasoval. Budte prvý!

Ďalšie firmy s podobným zameraním:

Microformat

Kontaktné údaje

Mobil: +421905625879
Kontaktná osoba: Mário Krajči
Tel.: 0800500082
E-mail:

Adresa sídla

Ulica, č.: Textilná 6308/7
PSČ: 034 01
Mesto: Ružomberok

Firemné údaje

Obchodné meno:
ANMO spol. s r. o.
IČO: 44997442
DIČ: 2022898856
IČ DPH: SK2022898856